MASKINER OG UTSTYR

Brokk Rivningsrobot

Maskintype

Brokk 40 Brokk 90 Brokk 180 Brokk 400 
Vekt500 kg990 kg1.600 kg5.100 kg
Bredde597 mm780 mm780 mm1.600 mm
Høyde874 mm1.147 mm1.254 mm1.792 mm
Rekkevidde med hammer 3.100 mm4.300 mm4.800 mm7.100 mm

Mustang Kompaktlastere

Maskintype20122026203220442054
Løftekapasitet (kg)375476567658748
Egenvekt (kg)1.2901.8002.0872.5402.744
Totallengde uten skuff (mm)1.9702.2612.2852.4182.459
Totallengde med skuff (mm)2.5002.8962.9343.1173.112
Totalhøyde - førerhus (mm)1.8101.7861.8351.9431.943

Hanix Minigravere

MaskintypeH 08H 15 B plus 2H 36 C
Vekt uten tak720 kg  
Vekt med tak ca. 1.700 kgca. 3.500 kg
Marktrykkca. 0,21 kgf/cm2ca. 0,295 kgf/cm2ca 32,5 kPa
Rekkevidde 2.755 mm4.210 mm5.765 mm
Bredde900 mm1.030 – 1.300 mm1.580 mm
Høyde m/ bøyle med tak  2.260 mm 2.420 mm

Avant Minilaster

Maskintype420313 S
Lengde2.195 mm1.680 mm
Bredde1.050 mm790 – 1.050 mm
Høyde1.980 mm1.200 mm
Bakkeklaring200 mm206 mm
Vekt980 kg530 kg
Maks løftekapasitet700 kg600 kg

Volvo Hjullaster

MaskintypeL 30 B
Bredde (mm)1.835
Egenvekt (kg)5.500
Totallengde med skuff (mm)5.280
Totalhøyde - førerhus (mm)2.740
Løftekapasitet (kN)57

TK-04 Brokk - Rivingsrobot

TK-04 Brokk - Rivingsrobot.jpg

Last ned PDF

Kontaktskjema